Pierwsze małżeńskie gniazdko

2013-06-03

Choć wiele par wspólnie mieszka jeszcze przed wypowiedzeniem sakramentalnego „tak”, to wciąż są małżeństwa, które swoje pierwsze gniazdko wiją dopiero po ślubie. Niezależnie, czy jesteście parą, narzeczeństwem, czy już małżeństwem – warto pomyśleć, jak połączyć swoje dotąd odrębne światy, aby we wspólnym gniazdku żyło się obojgu dobrze, pomyślnie, a przede wszystkim zgodnie.

Pamiętajmy, że indywidualne projekty wnętrz mogą służyć związkowi – właściwe dobrane aranżacje, zgoda w kwestii doboru kolorów czy ustawieniu detali potrzebnych na co dzień sprawi, że bez większych problemów architekt połączy się dwa dotąd odrębne światy. Właśnie dlatego jeszcze przed wspólnym wynajęciem czy zakupem mieszkania przemyślmy rozmieszczenie mebli w poszczególnych pokojach, wyznaczmy dla każdego jego prywatne strefy i pomyślmy, jak połączyć ulubione meble, dodatki i przedmioty kobiety i mężczyzny, wzbogacone jeszcze prezentami ślubnymi.

Każdy psycholog powie, że dla dobra związku każdej jego połowie potrzebna jest własna przestrzeń i możliwość zaczerpnięcia oddechu, dlatego panna młoda może pomyśleć na przykład o fotelu w sypialni, na którym będzie mogła oddawać się urokom lektury, a mężczyzna o miejscu w salonie do gry na komputerze.

Tagi: projektowanie wnętrz, projektowanie i aranżacja wnętrz, aranżacja wnętrz, feng shui, projekt mieszkania, projektowanie mieszkań, kupno mieszkania, architekt, pierwsze mieszkanie,