Oszczędny, funkcjonalny i stylowy – wybór piekarnika może być łatwy

2014-09-13

      Wraz z modą na gotowanie coraz większą popularnością cieszą się urządzenia AGD i akcesoria kuchenne, których nie może zabraknąć w królestwie dobrze zorganizowanej gospodyni domowej. Jednym z takich sprzętów AGD jest bez wątpienia piekarnik, z którego pomocą wyczarujemy pachnące ciasto drożdżowe, przepyszny chleb czy aromatyczną zapiekankę.

      Kiedy wybieramy piekarnik, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale także na to, jakie aranżacje wnętrz będą odpowiadały jego estetyce. Liczba funkcji, która cechuje współczesny piekarnik, może zrobić spory mętlik w głowie. Wobec takiego ogromu zastosowań miłośnicy mikrofalówek muszą złożyć broń, bowiem współczesne piekarniki mogą być sterowane manulanie lub elektroniczne, są energooszczędne, a z ich pomocą możemy grillować, piec w termoobiegu, a nawet gotować na parze. Wybrane modele podtrzymują ciepło potraw gotowych do zjedzenia, a nawet ogrzewają talerze.

   Projektowanie wnętrz spójnych, szczególnie kiedy należałoby wybrać piekarnik w obudowie, może skorzystać z trzech najpopularniejszych rozmiarów: 60 cm x 60 cm, 90 cm x 45 cm i 60 cm x 45 cm. Wybór estetyki obudowy piekarniki to indywidualna decyzja, uzależniona od gustu domowników i stylu aranżacyjnego zastosowanego w ich kuchni.

 

 

Tagi: kuchnia, aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz, kuchnia, projektowanie i aranżacja wnętrz, piekarnik,