Wystrojony Dzień Babci i Dzień Dziadka

2015-01-19

     O babcię i dziadka należy dbać i pamiętać nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień. Tak jak nam przyda się pyszne babcine ciasto w smutne dni albo pocieszające słowo dziadka, tak i babci, i dziadkowi zawsze miłą jest pomoc wnucząt i ich towarzystwo.

     Pamięć, troskę i szacunek naszym babciom i dziadkom należy okazać także w ich święto – 21 stycznia, czyli w Dzień Babci, i 22 stycznia, czyli w Dzień Dziadka. Miłym pomysłem na prezent okaże się aranżacyjny detal, który pozwoli seniorom na chwilę wspomnień, a jednocześnie będzie im służył na co dzień i przypominał o tym, jak bardzo kochają ich wnuki.

    Wystrój wnętrza domu z nutą historii wzbogacą dekoracje okienne czy ozdoby, nawiązujące do klasycznego  designu. Strzałem w dziesiątkę okaże się niewielki serwis kawowy z porcelany z klasycznym czajniczkiem, cukiernicą, filiżankami na spodkach i talerzykami do pysznego ciasta. Kiedy dołączymy do takiego upominku jeszcze srebrne łyżeczki i widelczyki, to zapewnimy dziadkom zastawę na imieniny albo rocznicę ślubu. Prezent przywróci wspomnienia z młodości, a jednocześnie pozwoli na cieszenie się z miłych chwil i ciekawych rozmów przy filiżance dobrej, gorącej herbaty. Chłodną zimą jak znalazł!

Tagi: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, projektowanie i aranżacja wnętrz, biuro projektowe, architekt, babcia, dziadek, dzień babci,