Letnie ogrzewanie

2015-06-15

    Za oknem robi się coraz cieplej, więc nikt nie myśli teraz o grzejnikach. Ale ARCHITEKCI i wszelkiej maści specjaliści doradzają, że to wbrew pozorom idealny moment, by się w takowy zaopatrzyć już na zimę - później ceny mogą po prostu wzrosnąć.

    W tym przypadku skupimy się na łazienkach, bo w tej kwestii często brakuje nam pomysłu na fajną i funkcjonalną ARANŻACJĘ. Kluczową sprawą jest oczywiście utrzymanie w pomieszczeniu odpowiedniej temperatury, ale błędne byłoby stwierdzenie, że wygląd się nie liczy. I tutaj mamy do wyboru dwa rozwiązania: albo wybierzemy taki model, który będzie stanowił ciekawą, przykuwającą wzrok DEKORACJĘ, albo postaramy się nasz grzejnik wtopić w tło.

    Producenci na szczęście zdają sobie sprawę z różnych gustów konsumentów, dlatego przygotowali dla nich niezwykle bogatą ofertę, która znajdzie zastosowanie w praktycznie każdym WNĘTRZU. Dostępne są różne kształty i kolory. Często wybiera się grzejniki drabinkowe, w których poziome rurki łączą pionowe żeberka, ale to nie jedyne możliwe rozwiązanie. Warto po prostu pojeździć po sklepach i zapoznać się ze wszystkimi propozycjami - z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Tagi: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, projektowanie i aranżacja, projektant wnętrz,grzejniki,