Łazienka, która doda Ci energii

2015-07-30

     Chociaż w łazience nie spędzamy tak dużo czasu jak w innych pomieszczeniach, to jednak niezwykle ważne jest, by czuć się w niej dobrze i komfortowo. Zwykle to właśnie w niej zaczynamy i kończymy dzień, dlatego warto zadbać o odpowiedni wystrój wnętrza. Szczególnie istotne jest, by aranżacja łazienki zapewniała odpowiednią dawkę energii, która potrzebna jest nie tylko młodym ludziom, ale też reprezentantom nieco starszego pokolenia.

 

     Łazienki mają zwykle to do siebie, że nie są zbyt duże, przez co w wielu przypadkach najlepiej użyć jasnych barw. Nie zaszkodzi przy tym zastosować też bardziej jaskrawych dodatków, które dodadzą mieszkańcom wigoru przy porannej kąpieli. Projektanci wnętrz proponują, by w białych i niewielkich łazienkach znaleźć również miejsce na żółte bądź seledynowe dekoracje w postaci np. niewielkich szafek czy uchwytów. Biel optycznie powiększy pomieszczenie, a jaskrawe elementy je ożywią.

 

    Oczywiście w kwestii umeblowania łazienki mamy ogromne pole do popisu, dlatego nie wahajmy się eksperymentować z kolorami. Nie każda kombinacja skończy się pożądanym efektem, ale przy odrobinie wyczucia można osiągnąć całkiem ciekawe i jednocześnie nieszablonowe rezultaty.

Tagi: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, projektowanie i aranżacja, projektant wnętrz, łazienka, biuro projektowe,