Noworoczne zmiany

2016-01-05

     Styczeń to czas wielu postanowień i zmian, jakie chcemy wprowadzić w nasze życie. Często niestety wiele z nich kończy się na etapie przemyśleń, ale przy odrobinie samozaparcia nic nie stoi na przeszkodzie, by faktycznie wprowadzić je w życie. To samo dotyczy zmian w mieszkaniu – drobny remont jeszcze nikomu nie zaszkodził.

     Wcale nie trzeba dużo, żeby zmienić cały wystrój wnętrza. Czasem wystarczą tylko nowe farby, nowe poduszki na sofę czy nowe poszycie na komplet wypoczynkowy w jadalni. Piękno tkwi w szczegółach, o czym doskonale wiedzą wszyscy architekci, dlatego warto raz na jakiś czas zmienić kilka pomniejszych elementów w domu. Nie będzie nas to drogo kosztowało, a efekty mogą przekroczyć nasze oczekiwania.

     Początek nowego roku wydaje się wręcz idealnym momentem, jeśli chodzi o wprowadzanie tego typu zmian. Nowy kwiatek lub nowa lampka mogą wprowadzić w nasze wnętrze istny renesans, dzięki czemu poczujemy się jak byśmy się dopiero co wprowadzili w wymarzone miejsce. Wystarczy tylko zmienić kilka dekoracji, a zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający ich goście poczują subtelną ale jednocześnie bardzo wyraźną różnicę.

Tagi: wystrój wnętrza, architekci, wnętrze, dekoracja,