Szara kanapa, która ożywi salon

2016-08-19

     Trendy w DEKOROWANIU WNĘTRZ często mówią same za siebie, ułatwiając nam wybór odpowiednich mebli i dodatków. Nie inaczej jest w przypadku szarej kanapy, która - jak się okazuje - już od kilku lat jest jednym z najchętniej kupowanych produktów, i to niezależnie od przyjętej STYLISTYKI w naszym WNĘTRZU.

     Kolor szary w zbyt dużym natężeniu może się wydawać poniekąd ponury, ale przy zachowaniu odpowiednich proporcji może nadać, wbrew pozorom, ciekawego kolorytu w salonie. Tym bardziej, że szary szaremu jest nierówny - istnieje wiele różnych odcieni, od jasnego popielu po ciemny grafit, toteż każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Kanapa lub narożnik o takiej barwie, zwłaszcza w połączeniu z minimalistyczną, nowoczesną formą, sprawdza się w praktycznie każdym WNĘTRZU. Taki mebel jest zatem idealnym towarzyszem nie tylko nowoczesnych salonów, ale też salonów vintage czy loft, jak również przestrzeni utrzymanych w klasycznym stylu retro.

    Szczególnie dobrze komponuje się z odcieniami bieli, czerni czy turkusu, choć przy innych, nawet tych odważniejszych barwach, też nie można powiedzieć o nim złego słowa. PROJEKTANCI są zresztą przekonani, że jest to trend na tyle uniwersalny, że utrzyma się jeszcze przez wiele kolejnych lat.

Tagi: dekorowanie wnętrz, stylistyka, wnętrze, projektanci, projektowanie wnętrz, aranżacja,