Wanna wolnostojąca i najwyższy komfort kąpieli

2017-07-01

      Wanna wolnostojąca to zgoła odmienny element WYPOSAŻENIA łazienki niż wanna tradycyjna. To DEKORACJA sama w sobie, która nadaje WNĘTRZU swoistej galanterii i wykwintu. To również ikona komfortu i luksusu, której nie powstydzą się nawet najwybredniejsi.

     Wanny wolnostojące są tak przemyślane, by spędzać w nich możliwie najwięcej czasu. To nie byle pojemnik na wodę, w którym szybko się wykąpiemy, a elegancki mebel, który przykuwa wzrok i już na sam widok jasno pokazuje, że tu liczy się przede wszystkim wygoda. Producenci oferują wanny wykonane m.in. z akrylu, żeliwa bądź emaliowanej stali z dodatkiem tytanu. Każdy z tych materiałów sprawdza się w warunkach łazienkowych doskonale, choć oczywiście ostatni z wymienionych wydaje się najtrwalszy. Wanna wolnostojąca dostępna jest również w całej gamie różnych kolorów. Tam, gdzie stawia się na nieco nowocześniejszy DESIGN, warto rozważyć dwukolorowe wanny, np. czarno-białe.

     Decydując się na taki wolnostojący mebel, trzeba tylko pamiętać o tym, by prawidłowo przeprowadzić instalację wodno-kanalizacyjną pod posadzką. Z pewnością w zasięgu ręki przyda się też niewielki stolik, na którym będziemy mogli w czasie kąpieli położyć ręcznik czy bieżące kosmetyki.

Tagi: wyposażenie, dekoracja, wnętrze, design, wanna wolnostojąca,