Sposób na ścianę w salonie

2017-07-14

     Wakacje w pełni, w związku z czym wielu z nas z całą pewnością pokusi się o odświeżenie mieszkania. Jednym z tańszych, a tym samym bardziej efektywnych rozwiązań jest świeża DEKORACJA ściany w salonie, która potrafi wpłynąć na WYSTRÓJ całego WNĘTRZA.

     A na nową ARANŻACJĘ ściany istnieje cały szereg najróżniejszych sposobów. Najwięcej zaoszczędzimy, jeśli zdecydujemy się ją po prostu pomalować na wybrany kolor. To nie więcej niż kilka godzin pracy, a w rezultacie poczujemy się, jak byśmy się znaleźli w zupełnie nowym miejscu. Jeśli jednak chcemy trochę pokombinować z DESIGNEM, warto na ścianę nałożyć tapetę, okładzinę kamienną lub klasyczne płytki. Te ostatnie mogą się wydawać dość nietypowym pomysłem jak na salon, ale wprawni PROJEKTANCI bez problemu udowodnią, że w ARCHITEKTURZE nie ma granic i wszystko zależy od wyobraźni i dobrego wykonania.

     Inne sposoby na ścianę w salonie to fototapeta, która może zabrać nas w najdalsze zakątki Ziemi, elegancki i uniwersalny tynk strukturalny, który jest niedrogi i łatwy do zamontowania, czy najzwyklejszy w świecie beton, który dzięki różnorodności barw i faktur daje wbrew pozorom ogrom nowych możliwości.

Tagi: dekoracja, wystrój, wnętrze, aranżacja, design, projektanci, architektura,