AGD do kuchni

2018-01-05

     AGD w kuchni jest jak łóżko w sypialni - bez tego po prostu nie da się funkcjonować. Czym się jednak kierować przy zakupie naszego WYPOSAŻENIA, żeby później niczego nie żałować?

     Wiadomo, najważniejszą rzeczą jest funkcjonalność. Trzeba więc zapoznać się z parametrami i dobrać sprzęt zgodny z naszymi potrzebami. Ale ponieważ istnieje kilka standardów, nie powinniśmy z tym mieć większego problemu. Gorzej jest z rzeczą - wydawałoby się - mniej istotną, czyli z aspektem wizualnym. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, by AGD stanowiło DEKORACJĘ naszej kuchni. A tutaj wybór jest już ogromny i może przyprawić o zawroty głowy. Producenci mają w swojej ofercie sprzęty w różnym stylu i w różnych kolorach, od retro w kości słoniowej po matową stal w nowoczesnej ARANŻACJI. Różne urządzenia mają różne kształty i detale (np. pokrętła, wyświetlacze). Wszystko tak naprawdę zależy od WYSTROJU całej kuchni - to on powinien być wyznacznikiem. Pamiętajmy przy tym, że czasem faktycznie lepiej się skomponuje sprzęt schowany w zabudowie, ale czasem warto go wyeksponować. Inaczej też rozgospodarujemy układ AGD w kuchni z wyspą lub półwyspem.

     Najlepiej przed zakupami skonsultować się z PROJEKTANTEM lub przynajmniej wszystko dokładnie przemyśleć, ale nie bójmy się wystawiać na widok surowego sprzętu, bo niekiedy to właśnie on nadaje naszemu WNĘTRZU swoistego pazura...

Tagi: wyposażenie, dekoracja, aranżacja, projektant, wnętrze,