Przygotowując sie na remont kuchni

2018-02-05

     Przygotowując się do REMONTU kuchni, warto się zastanowić, co tak naprawdę chcemy osiągnąć. W wielu przypadkach wcale nie trzeba robić totalnej rewolucji - czasem wystarczą tylko nowe blaty i uchwyty, by efekt był satysfakcjonujący dla nas i dla naszych portfeli.

     Niezależnie od skali przeprowadzanych prac, musimy przeliczyć, ile możemy wydać - łącznie z rezerwą na wydatki nieprzewidziane, które towarzyszą każdemu REMONTOWI. Następnie warto znaleźć godną polecenia, sprawdzoną wśród naszych znajomych ekipę remontową, od której zależeć będzie szybkość prac i wytrzymałość naszych nerwów. Co więcej, jeszcze przed przystąpieniem do demontażu starej kuchni dobrze jest chociaż raz skonsultować się z PROJEKTANTEM lub ARCHITEKTEM, by móc wykorzystać minimum do maksimum, tj. tak wszystko rozplanować, by później było nie tylko estetycznie, ale i ergonomicznie, a przy tym niekoniecznie najdrożej.

     Mając gotowy PROJEKT, możemy już śmiało przystąpić do kuchennej rewolucji. Tutaj wiele zależy od fachowców, których zatrudnimy, ale pamiętajmy, by aż do samego końca nie spoczywać na laurach i czuwać nad przebiegiem prac - w końcu to my będziemy tu jeść i gotować.

Tagi: remont, projektant, architekt, projekt, projekt kuchni,