Wanna do małej łazienki

2018-02-16

     Instalując w małej łazience wannę, musimy sobie odpowiedzieć na kilka zasadniczych pytań. Jaką wybrać wielkość, jaki model? Jak urządzić WNĘTRZE, by ARANŻACJA była spójna?

    Raz potrzebujemy w łazience szybkiego prysznica, innym razem chcemy zapomnieć o upływie czasu i porozkoszować się kwintesencją relaksu w ciepłej wodzie. Najlepiej oczywiście mieć i kabinę, i wannę - wówczas nic nas nigdy nie zaskoczy. Ale w małych WNĘTRZACH zwykle nie możemy sobie pozwolić na taki luksus. Na szczęście doświadczeni PROJEKTANCI wiedzą, jak znaleźć kompromis - świetnym rozwiązaniem są bowiem wanny z parawanem prysznicowym. I nie ma się co zrażać niewielkimi gabarytami pomieszczenia - obecnie oferta poszczególnych producentów jest tak bogata, że bez problemu znajdziemy model o ergonomicznych rozmiarach nawet do najmniejszych łazienek.

    Pamiętajmy także, że wcale nie jesteśmy skazani na białą, akrylową wannę. Na rynku dostępne są również modele stalowe, żeliwne, a w ostatnim czasie nawet szklane, drewniane czy kamienne! To oczywiście zupełnie inna forma użytkowania i inna estetyka, ale i tak warto mieć z tyłu głowy, że możliwości jest więcej, niż nam się często wydaje...

Tagi: wnętrze, aranżacja, projektanci,