Kawa z mlekiem w kuchni

2018-04-03

     Skoro w kuchni często robimy kawę z mlekiem, to czemu by nie URZĄDZIĆ całego pomieszczenia z wykorzystaniem tegoż właśnie koloru: cappuccino? Jest to bardzo subtelna barwa, której unikalny wygląd może wprowadzić specyficzną, niezwykle przyjemną atmosferę.

     Beże w kuchni są niemal tak samo popularne jak biel i czerń. Jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, które sprawdzi się w praktycznie każdym WNĘTRZU, bez względu na jego STYLISTYKĘ. Przemawia za tym kilka kwestii. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na fakt, że kolor cappuccino można łączyć z wieloma innymi barwami i nie będą się one ze sobą kłócić. Przy beżu doskonale sprawdzają się m.in. jaśniejsze odcienie szarości. Ponadto kolor cappuccino pasuje do wielu różnych materiałów WYKOŃCZENIOWYCH, w tym m.in. do drewna czy betonu.

     Co więcej, kuchnia w barwach kawy z mlekiem, z uwagi na swój delikatny charakter, nie przytłacza, a koi i relaksuje. Jest to ponadczasowe rozwiązanie, które dawno nie wyszło z mody i nie zanosi się, by kiedykolwiek miało się to zmienić...

Tagi: urządzanie, wnętrze, stylistyka, wykończenie, kuchnia,