Sposób na telewizor

2018-04-17

     Coraz więcej wolnych niedziel...., w związku z czym wielu z nas z pewnością będzie spędzać nieco więcej czasu przed telewizorem. Ale jak zrobić, żeby sprzęt się dobrze komponował z WYSTROJEM WNĘTRZA?

     Najczęściej telewizor zawiesza się po prostu na ścianie. Oczywiście trzeba to zrobić na odpowiedniej wysokości - najlepiej troszkę wyżej niż sięga nasz wzrok, kiedy wygodnie rozsiadamy się w fotelu lub na kanapie. W nowoczesnych WNĘTRZACH ściana z telewizorem zwykle pozostaje goła, tzn. nie ma wokół niego żadnych mebli ani innych elementów. Wówczas URZĄDZENIE zostanie dobrze wyeksponowane i będzie widoczne z każdego punktu w salonie. Warto jednak pokombinować z formą samej ściany. Można zastosować m.in. fakturę cegły, elegancką tapetę lub inną niż w pozostałych miejscach farbę. Takie rozwiązanie będzie stanowiło atrakcyjną pod względem wizualnym DEKORACJĘ, która nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.

     W bardziej tradycyjnym WYSTROJU można natomiast pod telewizorem ulokować komodę lub szafkę. Można też wziąć pod uwagę specjalnie do tego przystosowane szafki RTV, które pomogą schować nieestetyczne okablowanie. Producenci oferują niezliczoną liczbę modeli, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Tagi: wystrój wnętrza, wnętrza, urządzenie, dekoracja, wystrój,