Od czego zależy sukces nowoczesnnej łazienki

2018-04-24

     ZAPROJEKTOWANIE nowoczesnej łazienki to zadanie niezwykle odpowiedzialne - w końcu z owoców takiego PROJEKTU korzystać będziemy przynajmniej raz dziennie, a przeważnie nawet częściej.

      Nowoczesna STYLISTYKA charakteryzuje się minimalizmem, czyli w miarę jednostajnymi fakturami i kolorami, a także prostymi liniami i niekrzykliwym WYKOŃCZENIEM. Oczywiście nie oznacza to, że nie możemy eksperymentować z formą, ale założenia pozostają raczej niezmienne. Przy wyborze ceramiki warto pokusić się o nieskomplikowane, geometryczne kształty, które doskonale wypełnią przestrzeń praktycznie każdej współczesnej łazienki. Kupując natomiast samą armaturę, kierujmy się nie tylko wyglądem, ale też parametrami - dopłacając bowiem kilka złotych w chwili zakupu, możemy zyskać kilkanaście złotych przy opłacaniu rachunków.

    Równie istotne dla DESIGNU jest oświetlenie, zwłaszcza we WNĘTRZACH bez dostępu do naturalnego światła. Dobrze dobrane lampy mogą być kroplą, która przeleje czarę uroku - zatem dobierzmy je tak, by wieczorna gra światłocieni pasowała do naszej ARANŻACJI i cieszyła oczy zawsze, kiedy tylko przekroczymy próg łazienki.

Tagi: projektowanie, projekt, stylistyka, wykończenie, design, wnętrza, aranżacja,