Pranie i zmywanie na pilota.

2018-05-10

     Wszędzie się praktycznie każdego dnia spieszymy - w tych warunkach nie trudno zapomnieć o włączonym piekarniku czy niedomkniętej lodówce. Na szczęście żyjemy w rozwojowych czasach, kiedy technologia może nas w wielu aspektach wspomóc.

     Coraz więcej producentów oferuje WYPOSAŻENIE domu, które w dużym stopniu można obsługiwać za pomocą telefonu. W ten sposób można spoza domu kontrolować pracę poszczególnych urządzeń. Za pomocą prostej aplikacji możemy ustawić dowolny program prania, zmywania lub pieczenia - i możemy to zrobić z dala od naszej NIERUCHOMOŚCI. To nie tylko kwestia komfortu, ale też bezpieczeństwa. Ile razy zdarzyło nam się zostawić jajka na gazie albo włączone żelazko? Kiedy sobie uświadomimy, o czym zapomnieliśmy, ogarnia nas chwila paniki i rzucamy wszystko, żeby tylko jak najszybciej wrócić do domu - z nadzieją, że jeszcze mamy do czego wracać. Jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie musimy się martwić o taki scenariusz.

   Inteligentne domy z nowoczesnym WYPOSAŻENIEM stają się powoli standardem we współczesnym BUDOWNICTWIE. Niektórym z pewnością trudno się przekonać do tak dużych innowacji, ale pamiętajmy - nikt nikogo do niczego nie zmusza. A tym, którzy już się przekonali, z pewnością ciężko będzie już wrócić do starszych rozwiązań, dlatego warto, już na poziomie PROJEKTU pomyśleć o tych wszystkich udogodnościach i przedyskutować je z ARCHITEKTEM.

Tagi: wyposażenie, nieruchomości, budownictwo, projektu, architekt,