Jak czyścić kabinę przysznicową

2018-06-19

     Twarda woda wydobywająca się z prysznica w kabinie potrafi zostawić po sobie charakterystyczny, nieprzyjemny osad, który nie tylko odbierze nam przyjemność z kąpieli, ale też po prostu zaburzy elegancki WYSTRÓJ łazienki.

    Na szczęście czyszczenie takiego brudu nie wymaga drogich środków. Wprost przeciwnie - wystarczy kilka drobnostek, które znajdziemy w praktycznie każdym domu, a mianowicie: ocet lub cytrynę, papierowe ręczniki, no i oczywiście trochę wody. Kawałek papieru namaczamy w occie (lub soku z cytryny) i owijamy nim zabrudzone elementy we WNĘTRZU kabiny. Po kwadransie można zdjąć ręczniki i przeczyścić wszystko wodą. Przez chwilę w pomieszczeniu może się unosić specyficzny zapach, ale w ten sposób możemy być pewni, że uśmierciliśmy każdą złośliwą bakterię.

    Żeby dodatkowo upiększyć WYSTRÓJ, warto posmarować armaturę oliwą. Dzięki temu nie tylko zapewnimy jej wysoki połysk, czyniąc z niej osobną DEKORACJĘ pomieszczenia, ale też zabezpieczymy ją przed powstawaniem kolejnych warstw osadu.

Tagi: wystrój , wnętrze, dekoracja,