Co zrobić ze ścianą za łóżkiem?

2019-01-27

     Sypialnia to niby tylko - przynajmniej z najbardziej podstawowego założenia - łóżko i szafa, a mimo to istnieje tak wiele sposobów na jej ARANŻACJĘ... Ciekawy, oryginalny DESIGN można uzyskać, skupiając się chociażby na, wydawałoby się, możliwie najprostszym elemencie, jakim jest ściana za łóżkiem.

     To, co zrobimy ze ścianami w pokoju, zależy tylko od nas. Gama kolorów, wzorów czy materiałów jest praktycznie nieograniczona, więc najlepiej kierować się po prostu wyobraźnią (no i oczywiście ceną). Ale niekiedy wystarczy raptem jeden przystępny patent, by nadać WNĘTRZU niepowtarzalnego charakteru bez szczególnego obciążania budżetu. Najlepszym tego przykładem jest ściana za łóżkiem, która teoretycznie mogłaby wyglądać tak samo jak pozostałe ściany sypialni... a jednak nie musi. Nie bójmy się zatem poddać swej fantazji i uczynić z tego elementu clue całej ARANŻACJI. Ważne jest tylko, żeby trzymać się w tym przypadku raczej stonowanej STYLISTYKI - sypialnia ma nas bowiem relaksować, usypiać po ciężkim dniu i napawać spokojem ducha po przebudzeniu. Reszta pozostaje w naszych rękach.

     A czym można wykończyć taką ścianę? Tutaj też mamy szerokie pole do popisu - od drewna, przez tapetę czy dobrze dobraną farbę, po fototapetę czy... półki wiszące. A może trochę tego, trochę tamtego? Eksperymentujmy, a z pewnością znajdziemy to, czego szukamy.

Tagi: aranżacja, design, wnętrze, stylistyka, projekt sypialni,