Spersonalizowana łazienka

2019-03-12

     Jakie są najnowsze trendy, jeśli chodzi o ARANŻACJĘ łazienki? PROJEKTANCI zdradzają, że teraz najczęściej mają do czynienia ze stylem wysoce spersonalizowanym. Innymi słowy, użytkownicy stawiają na indywidualne, niepowtarzalne rozwiązania podkreślane głównie przez drobne akcenty urozmaicające całokształt WYSTROJU.

     Oczywiście fundamentem pod personalizację pomieszczenia jest mniej lub bardziej standardowa ARCHITEKTURA. W tym roku (i zresztą nie tylko w tym) inwestorzy wybierają zwykle naturalne materiały wykończeniowe - kamień lub beton, wszystko w kolorach kojarzących się z letnim pejzażem na zewnątrz, a więc w beżach, brązach czy ciemnej zieleni. Personalizacja polega na tym, by tak ZAPROJEKTOWANĄ łazienkę urozmaicić pojedynczymi smaczkami nadającymi jej unikalnego charakteru.

     W tym celu można np. wmontować wyróżniającą się płytkę na ścianie, zakupić akcesoria o wymyślnym DESIGNIE lub wygrawerować określony wzór na szybie kabiny prysznicowej. W tym zakresie możliwości są praktycznie nieograniczone i z całą pewnością każdy jest w stanie zaproponować coś, co dotychczas widział tylko oczyma wyobraźni, a PROJEKTANCI zawsze z przyjemnością takie zlecenie zrealizują.

 

Tagi: aranżacja, projektanci, wystrój, architektura, projektowanie, design, projektanci, projekt łazienki,