Miękko, ciepło, cicho – dywan pod naszymi stopami

2020-01-09

     Ocieplają, wyciszają, dekorują, dodają koloru… role, które dywany odgrywają w naszych wnętrzach, są naprawdę liczne. Projekty wnętrza właściwie każdego wnętrza mogą odnaleźć w dywanie element spajający całą aranżację, detal, który ją ociepla i ubiera.

     

     Dywany sprawią, że projektowanie i aranżacja wnętrz naszego domu będzie niebanalna i wyjątkowa. Jedno jest pewne – dywany nie tylko wyciszają i ocieplają przestrzeń, ale przede wszystkim projekty wystroju nabierają dzięki nim charakteru i oryginalnośći.

 

Jakie wnętrze, taki dywan…

     

     Wbrew powszechnemu przekonaniu, dywany pasują do każdego wnętrza, nawet do przedpokoju, kuchni czy łazienki. W korytarzu warto szczególnie zadbać o funkcjonalność dywanu – włosie powinno być krótkie, o gęstym splocie, dzięki czemu łatwiej będzie go utrzymać w czystości. Nie mniej ważna i bardzo funkcjonalna jest wycieraczka, doceniana szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Pamiętajmy, że przedpokój jest wizytówka naszego domu, dlatego zadbajmy szczególnie o atrakcyjny wygląd dywanu współgrający z całym wystrojem.

Tagi: projekty wystroju, projekty wnętrza, projektowanie, aranżacja wnętrz, aranżacja,