Recepta na pokój dla chłopca

2020-01-27

     Urządzanie pokoju dla syna to nie takie proste zadanie, jak mogłoby się pozornie wydawać. Niezależnie od jego wieku, z całą pewnością będzie on w swoim małym królestwie spędzać dużo czasu, dlatego ARANŻACJA powinna być dokładnie przemyślana.

 

    Najważniejszym elementem jest oczywiście łóżko, a mamy w tej kwestii ogromne pole do popisu. Dla najmłodszych dobrze sprawdzą się modele, w których można regulować wysokość materaca. Dzięki temu rodzice nie nabawią się lordozy, kiedy będą schylać się po swoją pociechę. Nieco starszym chłopakom z pewnością przypadnie do gustu połączenie łóżka z szafą. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne, zwłaszcza w małych WNĘTRZACH, bo oszczędzamy w ten sposób przynajmniej kilka metrów kwadratowych, a ponadto skutecznie przykuwa ono wzrok. Dostępnych jest wiele różnych modeli, które wkomponują się w każdy WYSTRÓJ - od sportowego po elegancki.

 

     Nie zapominajmy jednak o tym, że dziecko musi mieć też wygodną strefę do nauki i odpoczynku. Biurko powinno być dostosowane do wzrostu syna, podobnie zresztą jak wszystkie inne meble. Warto też podsycić aurę pomieszczenia drobnymi DEKORACJAMI adekwatnymi do zainteresowań dorastającego chłopaka.

Tagi: aranżacja, wnętrze, wystrój, dekoracje,