Drewno na gołą stopę

2020-03-22

     Sypialnia, całkiem zresztą słusznie, kojarzy nam się ze spaniem. Ale trzeba też pamiętać, że jest to pomieszczenie, w którym nie tylko śpimy, ale też każdego dnia się budzimy i wstajemy. A wychodząc z łóżka, dobrze mieć pod stopami solidne podłoże. Co polecają PROJEKTANCI? Nieśmiertelne i ponadczasowe drewno.

    Podłoga mała nie jest, a to oznacza, że jakkolwiek jej nie URZĄDZIMY, będzie to miało ogromny wpływ na cały WYSTRÓJ pomieszczenia. Dlatego bardzo ważne jest, by spokojnie zastanowić się nad wzorem, fakturą i kolorem desek. Punktem zaczepienia powinna być oczywiście STYLISTYKA sypialni. Jasne drewno wizualnie powiększy WNĘTRZE, natomiast ciemne nada mu szyku i elegancji. Jeśli chodzi o rodzaj desek, do wyboru mamy lite, warstwowe i fornirowane. Każdy z nich charakteryzuje się nieco odmiennymi cechami, które mają największe znaczenie przy pielęgnacji. Żadne drewno nie powinno sprawiać większych problemów, ale trzeba wiedzieć, jak się z danym rodzajem obchodzić.

    Co więcej, drewno doskonale się nadaje do ogrzewania podłogowego. To najlepsze rozwiązanie na gołe stopy, które właśnie wykaraskały się spod cieplutkiej kołdry.

Tagi: projektanci, urządzanie, stylistyka, wnętrze,