Goszcząc klientów w biurze...

2020-07-09

     URZĄDZANIE biura, w którym obsługujemy klientów jest równie ważne co PROJEKTOWANIE domu. Ciepłe i przytulne pomieszczenie sprawi, że nasi klienci będą się lepiej czuć, a więc i chętniej skorzystają z naszych usług.

 

     W dzisiejszych czasach praktycznie każde tego typu WNĘTRZE wyposażone jest w komputer, więc na pewno będziemy potrzebować odpowiedniego biurka. Biurko powinno być na tyle przestronne, by zmieściły się na nim również np. bieżące dokumenty, które pomogą nam w prowadzeniu firmy. Nie należy też zapominać o szafkach na akcesoria bieżącego użytku. Lepiej, żeby niektóre mało estetyczne, a niezbędne do pracy elementy były schowane przed wzrokiem klientów. PROJEKTUJĄC biuro trzeba mieć też na uwadze wygodę - zarówno naszą własną, jak i tych, którzy nas odwiedzą. Podstawą jest fotel z miękkim obiciem, bo w końcu spędzimy na nim większość dnia i nie możemy sobie pozwolić na narażanie kręgosłupa na cierpienie.

 

   Jeśli dysponujemy odpowiednim metrażem, warto w biurze przygotować miejsce na niewielki komplet wypoczynkowy. To nie tylko doskonała DEKORACJA, ale również okazanie szacunku klientom. Nie muszą przecież siedzieć na niewygodnym krześle po drugiej stronie biurka - zamiast tego możemy ich ugościć na niewielkiej, ale bardzo wygodnej i miękkiej kanapie.

Tagi: urządzanie, wnętrze, projektowanie, dekoracja,