Szara łazienka dla kobiety

2021-01-08

    Łazienka dla kobiety wcale nie musi opływać w różu i fiolecie. Równie dobrze sprawdzą się odcienie szarości, które nadadzą WNĘTRZU eleganckiego, a może nawet ekskluzywnego charakteru.

 

     Szczególną popularnością cieszy się w takich okolicznościach spokojny styl glamour. Według ARCHITEKTA można go uzyskać m.in. przez zamontowanie połyskujących płytek w kolorze szarym lub kości słoniowej. A jeśli tylko pozwoli nam na to metraż pomieszczenia, warto zastanowić się nad wanną. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie klasycznej wanny z prysznicem, dzięki czemu raz będziemy mogli się zrelaksować po całym dniu pracy, a innym razem szybko się przygotować do całego dnia obowiązków. Pamiętajmy również o odpowiednio dużym lustrze - im mniejsza łazienka, tym powinno być ono większe. Dzięki temu optycznie WNĘTRZE będzie się wydawało dużo przestronniejsze. Przy takim DESIGNIE nie zaszkodzą też białe, matowe szafki.

 

     Kobiecy pierwiastek można zaimplementować przez niewielkie DEKORACJE o wyróżniających się barwach - np. w postaci niebieskich ręczników, zielonych świeczników przy wannie czy pomarańczowych (ale raczej nie krwiście czerwonych) uchwytów.

Tagi: wnętrze, design, dekoracje,