Podwójna umywalka

2021-02-28

     Im większa rodzina, tym większa walka o łazienkę - szczególnie w godzinach porannych, kiedy każdy chce być jak najszybciej gotowy do wyjścia. Czy jest jakiś sposób, by ten harmider zminimalizować?

 

    Oczywiście nie da się całkowicie przeprowadzać porannej toalety w grupie, ale są przecież czynności, które można spokojnie wykonywać u boku innych osób. Dobrym rozwiązaniem, jeśli tylko pozwalają na to gabaryty WNĘTRZA, są podwójne umywalki. Ile cennego czasu można by zaoszczędzić, gdyby dwie osoby myły zęby w tym samym momencie...? I sprawdzi się to nie tylko w przypadku par, ale też w łazienkach dla rodzeństwa - mycie zębów, jak wiadomo, nie należy do ulubionych czynności maluchów, ale potraktowanie tego jak wspólnej zabawy może tę poranną czy wieczorną rutynę w dużym stopniu urozmaicić.

 

    Są różne modele podwójnych umywalek i ich odpowiedni dobór zależy głównie od WYSTROJU i ARANŻACJI pomieszczenia. W mniejszych łazienkach PROJEKTANCI zwykle decydują się na umywalkę dwustanowiskową, ale tam, gdzie jest trochę więcej miejsca, instaluje się przeważnie oddzielne misy. Ale na co byśmy się nie zdecydowali, oba te rozwiązania i tak mocno spotęgują wrażenia estetyczne - bo w końcu nie jest to coś, co widuje się w każdym domu...

Tagi: wnętrze, wystrój, aranżacja, projektanci,