Bateria z wyciąganą wylewką pomocna w każdej kuchni

2021-03-13

    Wielu by powiedziało: zlew jak zlew. Ale tak naprawdę zlew zlewowi nierówny, zwłaszcza jeśli wyposażymy go w odpowiednią baterię, która jest nie tylko ładną DEKORACJĄ, ale też zapewnia wysoki komfort użytkowania.

 

    Najlepszym rozwiązaniem są z całą pewnością baterie z wysuwaną wylewką, dzięki której napełnimy nawet największy garnek bez najmniejszych problemów. Za jej pomocą możemy też w niezwykle sprawny sposób opłukać warzywa i owoce albo chociażby wyczyścić sam zlewozmywak. To bardzo funkcjonalna rzecz, którą poleci każdy znający się na swoim fachu ARCHITEKT lub DEKORATOR WNĘTRZ. Większość modeli nie ulega zmiennym temperaturom i odgięciom, co czyni je odpornymi na uszkodzenia.

 

   Na rynku dostępne są baterie z wysuwaną wylewką o różnej długości węża. Jedne można wyciągnąć na odległość kilkudziesięciu centymetrów, inne nawet na ponad metr, dzięki czemu możemy w razie potrzeby sięgnąć i poza sam zlewozmywak. Można rzec, że montując taką baterię nic nie tracimy, a możemy jedynie zyskać, dlatego zawsze warto ją uwzględnić w PROJEKCIE naszej kuchni.

Tagi: dekoracja, architekt, dekorator wnętrz, projekt,