Ozdoba dla okna

2021-03-23

    Wyobraźmy sobie, że w oknach nie ma zasłon ani firanek. Całe WNĘTRZE automatycznie staje się zimne, puste i pozbawione swojego specyficznego uroku. Dlatego tak ważna jest odpowiednia DEKORACJA okien.

 

    Firanki wykonane są najczęściej z tak delikatnego materiału, że praktycznie ich nie widać, a pomimo to nadają pomieszczeniu nieporównywalnego wdzięku. Producenci oferują setki tysięcy najróżniejszych krojów i wzorów, toteż nie ma osoby, która nie znalazłaby czegoś dla siebie. Obok firanek zawieszamy zwykle zasłony, które są równie istotnym elementem WYSTROJU. Pod uwagę trzeba wziąć kolor i tkaninę. Kolorystycznie zasłony powinny pasować do pozostałych elementów WYPOSAŻENIA. Kwestia tkaniny zależy natomiast w dużej mierze od DESIGNU pomieszczenia - w nowoczesnych WNĘTRZACH sprawdzą się delikatne i zwiewne materiały, natomiast w bardziej klasycznych pokojach można śmiało zamontować nieco masywniejsze kotary.

 

     Odpowiednio udekorowane okno zapewni nam nie tylko poczucie prywatności, ale sprawi też, że pomieszczenie stanie się po prostu dużo przytulniejsze. Nie jest to wysoki koszt, a efekty mogą być wręcz piorunujące.

Tagi: wnętrze, dekoracja, wystrój, wyposażenie, wnętrza,