Łazienka: diabeł tkwi w szczegółach

2021-06-04

    Łazienka to pomieszczenie, w którym pierwsze skrzypce odgrywa oczywiście armatura, a na drugim planie są szafki na podręczne akcesoria. PROJEKTANCI zaznaczają jednak, że równie istotne są też wszelkiego rodzaju dodatki, bo to właśnie one mogą nadać WNĘTRZU odpowiedniego kolorytu.

 

    Zmiana WYSTROJU jest raz na jakiś czas wręcz wskazana. Wielu ludzi o tym zapomina lub celowo tego unika, bo wydaje im się, że wiąże się to z dużą inwestycją. Ale wcale nie potrzeba remontu, by odświeżyć łazienkę i zapewnić jej użytkownikom zupełnie nowych wrażeń. Wystarczy bowiem zainwestować kilkadziesiąt złotych w małe DEKORACJE w postaci kolorowych ręczników, ściereczek, tekstyliów czy innych drobiazgów. Nieważne, w jakim kolorze mamy łazienkę - jeśli dobierzemy kilka dodatków w podobnej barwie, nawet kontrastującej z całym DESIGNEM, to na pewno nic na tym nie stracimy, a możemy tylko zyskać.

 

    Znane przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach, choć w tym przypadku to nie diabeł a po prostu udana ARANŻACJA. Tego typu dodatki łatwo się wymienia i wcale dużo nie kosztują. Jeśli dawno tego nie robiliśmy, to skorzystajmy z pobudzającej do zmian wiosny i zróbmy to już teraz. Kolejne zmiany warto zaplanować na lato.

Tagi: projektanci, wnętrze, wystrój dekoracje, aranżacja,