Kuchnia z barem

2021-07-11

    Bar w kuchni to świetny pomysł na ARANŻACJĘ WNĘTRZA. Będzie to doskonałe miejsce spotkań całej rodziny lub miejsce, w którym z klasą przyjmiemy naszych gości.

 

    W mniejszych przestrzeniach dobrze się sprawdzi półwysep, natomiast w nieco większych WNĘTRZACH z całą pewnością idealnie się wkomponuje oddzielna wyspa. Niemniej bez względu na charakter baru, zawsze będzie on stanowił swoiste centrum rozrywki w domu. Co więcej, klasyczna wyspa może również pełnić funkcję oddzielającą kuchnię np. od strefy dziennej. Przy barze nie może też oczywiście zabraknąć krzeseł. Należy jednak pamiętać, by zostawić miejsce na nogi, dlatego warto wybrać taki półwysep lub taką wyspę, która po jednej stronie będzie miała blat nieco wysunięty względem korpusu. Można również rozważyć barek dwupoziomowy. Niższy poziom mógłby wówczas posłużyć za strefę roboczą, natomiast wyższy byłby przeznaczony na jedzenie i picie.

 

    W otwartej ARANŻACJI istnieją praktycznie nieskończone możliwości, jeśli chodzi o DESIGN całego pomieszczenia. W takiej sytuacji barek można skomponować stylistycznie z kuchnią, a przyjemne, halogenowe oświetlenie mogłoby nawiązywać do STYLISTYKI salonu. Wszystko zależy od wyobraźni naszej i naszych PROJEKTANTÓW.

Tagi: aranżacja, wnętrze, stylistyka, projektanci,